28.01. 2020

Den s výchovami na 2. stupni

Dnes ráno jsme se sešli samí kluci z různých tříd. Všechny nás spojovalo to, že jsme si jako námět své práce vybrali zpracování kovů. Někoho z nás přemohla předvánoční nálada a svýma rukama z drátků a korálků vykouzlil něžné anděly a nápadité svícny. Jiní z nás dali přednost svému technickému zaměření a pomocí pájky, nůžek na plech, průbojníku a dalších nástrojů za náležitého rámusu vytvořili kosmická plavidla, auta a brouky.

Výrobky nás natolik potěšily, že většina z nás si je odnesla domů. Dnešní netradiční výuka byla skvělá.

Žáci Mgr. Ivy Chadimové a Mgr. Kateřiny Voltové

Naše Praha

Na nádraží brzy ráno klubko páťáků tam stálo. Prahu jsme…

Setkání učitelů a rodičů žáků 6. tříd

V úterý 12. 9. 2023 proběhla ve společných prostorách naší školy…

První den ve škole

Stejně jako v každém roce přivítala naše škola nové žáky a…