28.01. 2020

Den s výchovami na 2. stupni

Dnes ráno jsme se sešli samí kluci z různých tříd. Všechny nás spojovalo to, že jsme si jako námět své práce vybrali zpracování kovů. Někoho z nás přemohla předvánoční nálada a svýma rukama z drátků a korálků vykouzlil něžné anděly a nápadité svícny. Jiní z nás dali přednost svému technickému zaměření a pomocí pájky, nůžek na plech, průbojníku a dalších nástrojů za náležitého rámusu vytvořili kosmická plavidla, auta a brouky.

Výrobky nás natolik potěšily, že většina z nás si je odnesla domů. Dnešní netradiční výuka byla skvělá.

Žáci Mgr. Ivy Chadimové a Mgr. Kateřiny Voltové

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….