Do národní galerie se chodí umělci inspirovat díly mistrů. My jsme v národní galerii zatím nebyli a pro inspiraci jsme si zašli na google. Inspirací nám ale byla také příroda a to Červenka obecká, zimní obloha a červená jeřabina. Postupovali jsme krok za krokem. Začali jsme náčrtem, natřeli oblohu, vybarvili Červenku obecnou, detaily na konec, někde přidali trochu víc stínu a někde zas víc světla. 120 minut uteklo jako voda a obraz byl na světě. Hotová díla si můžete prohlédnout v integračním centru.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…