Vezmi tavnou pistoli, nůžky, řezáček, lepidlo a barvy, vyber vhodný materiál, zapoj svoji fantazii a zručnost a můžeš začít. Stříhej, vyřezávej, přemýšlej, slepuj a barvi. Tak nějak se odehrávalo dnešní dopoledne. A výsledek? Spokojenost, nadšení a prima výrobky. Doufáme, že si něco tak fajn zase někdy zopakujeme.
Skupina žáků pod vedením Mgr. Ireny Bártové
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…