Je s podivem, kolik dětí stále rádo kreslí. Někdo si jen tak čmárá, jiný pečlivě vybarvuje mandaly, ale pro většinu dětí je kresba a malování nadále způsobem nejen relaxování, ale i tvůrčí činnosti. Proto po dobu dvou hodin panovala ve třídě pohoda, dobrá nálada a úsměv zmizel ze rtů, jen když bylo potřeba ,,pekelně se soustředit“.
Na závěr tohoto bloku děti vybíraly ty nejzajímavější a nejpovedenější dílka. Na nejzdařilejších se shodly všechny, ale určit přesné pořadí těch TOP, ….. to prostě nešlo.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…