24.01. 2020

DEN S VÝCHOVAMI – Kresba podle fantazie

Je s podivem, kolik dětí stále rádo kreslí. Někdo si jen tak čmárá, jiný pečlivě vybarvuje mandaly, ale pro většinu dětí je kresba a malování nadále způsobem nejen relaxování, ale i tvůrčí činnosti. Proto po dobu dvou hodin panovala ve třídě pohoda, dobrá nálada a úsměv zmizel ze rtů, jen když bylo potřeba ,,pekelně se soustředit“.

Na závěr tohoto bloku děti vybíraly ty nejzajímavější a nejpovedenější dílka. Na nejzdařilejších se shodly všechny, ale určit přesné pořadí těch TOP, ….. to prostě nešlo.

Naše Praha

Na nádraží brzy ráno klubko páťáků tam stálo. Prahu jsme…

Setkání učitelů a rodičů žáků 6. tříd

V úterý 12. 9. 2023 proběhla ve společných prostorách naší školy…

První den ve škole

Stejně jako v každém roce přivítala naše škola nové žáky a…