
Navštívily oddělení výtvarné výchovy, viděly starší děti při práci nad svými výtvory a poté si samy mohly kreslit na společném díle. Následovalo divadelní představení Popletené království, do kterého se zapojili účinkující z dramatického a baletního kroužku. Hudební doprovod udělali žáci hudebních oborů ZUŠ. Pohádka se dětem líbila.
Na cestu do školy navíc každý dostal na památku malý dáreček.
uč. 1. tř.
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…