13.06. 2018

Den otevřených dveří v PoS

Ve čtvrtek 31. května se v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí konal Den otevřených dveří. Protože někteří naši spolužáci v tomto středisku pobývají a nemohou si jen tak pozvat své kamarády na návštěvu, využili jsme této příležitosti a za brány střediska nahlédli. Navštívili jsme všechny školní třídy, ve kterých se děti, ale i dospělí, učí základům českého jazyka. Prohlédli jsme si dětské centrum, vyzkoušeli si výtvarnou dílnu, vyslechli hudební vystoupení místních dětí a ochutnali etnickou kuchyni připravenou klientkami střediska. Velice nás zaujal i kurz žonglování. Počasí se vydařilo a dopoledne jsme si moc užili.

Žáci 1. B, 2. A a 2. B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…