Při hodině dílen se do role učitele přihlásil Milan Votroubek a Michal Hlaváček. Pro spolužáky si připravili výrobu hračky modelu autíčka dle vlastního návrhu ze dřeva. V závěru hodiny žáci stihli vyrobit kompletní čtyři hračky. Ostatní zůstaly nedodělané nebo se v průběhu práce rozlomily. Nicméně kluci si hodinu užili a spokojeni byli i ostatní spolužáci.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…