22.05. 2019

Den matek ve 3. B

Maminka má dneska svátek,
budeme užívat hrátek,
že ji máme v srdíčku,
přineseme kytičku.

A kytičku jsme mamince opravdu přinesli. Navíc ve vlastnoručně vyrobeném keramickém květináči, který jsme vytvořili pod vedením zkušené a trpělivé paní Paulusové v DDM v Kostelci nad Orlicí. Tímto jí ještě jednou velice děkujeme.

Naše přání maminkám jsme doplnili papírovým přáníčkem, na kterém se na fotografii usmívala naše tvář. Maminkám se naše dárky velice líbily.

Žáci 3. B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…