Na Den dětí vyrazili žáci z 5.B na turistickou procházku kolem řeky Orlice. Cesta přírodou byla plná aktivit. Děti plnily přírodovědné úkoly, které musely podle značek najít, seznámily se se životem jednoho malého hříběte a jeho dalších zvířecích kamarádů, učily se názvy lučního kvítí. Na cestu zpět děti dostaly košík plný ručně malovaných kamínků, které měly za úkol umístit do přírody tak, aby je někdo našel a udělaly mu radost.
Mgr. M. Šlajová a 5.B




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…