23.05. 2023

Den bláznivých ponožek v 1. A

Pátek – bláznů svátek. Ale my jsme si takový netradiční den prožili ve čtvrtek, kdy jsme si po domluvě s 2. stupněm udělali ve škole den „bláznivých“ ponožek. Fantazii se meze nekladou a děti zabodovaly. Nejenže přišly v opravdu vyvedených ozdobách chodidel, ale ještě si při češtině poradily se správným spárováním rozházených slabik na ponožkách, při výtvarce se díky jejich šikovným rukám z pruhované ponožky stala docela parádní kočka a při poslední hodině češtiny vymýšlely, jaká ta ponožka může vlastně být (barevná, pruhovaná, vypraná, smradlavá… J) Čtení knihy Lichožrouti od Pavla Šruta nám zpříjemnilo poslední hodinu. Naštěstí nám lichožrouti žádné ponožky nesebrali a máme na co vzpomínat.

                                                                     Lucie Felcmanová za děti z 1. A

Více fotografií

ŠD - Den otců

Den otců se slaví každou třetí neděli v červnu.  Zná ho…

Přehazovaná

Ve čtvrtek 13. června se vybraní žáci 5. tříd zúčastnili…

Netradiční pohybové hry

Pohybem ku zdraví, aneb sportování není nikdy dost. V pátek 7….