14.06. 2019

CYKLOVÝLET - 5. C

Pátá třída = náš pátý výlet na kolách

Trasa: Sklenářka - Zdelov – Světlá - Borohrádek – Čermná - Světlá – Lípa – Čestice

Kostelec

žáci – páťáci / 5. C/

Od 1. třídy jezdíme na kolách na výlety. Proto tomu tak bylo i letos. Trasu takřka jsme zvládli suprově, počasí nám opět přálo, a tak si odnášíme další vzpomínky z našich společných akcí, hlavně sportovních, kterých bylo za 5 let opravdu hodně.

tř. učitelka

Po celou dobu 1. – 5. třídy jsem bedlivě sledovala moji milí žáci, jak se z Vás stávají šikovní a sportovně dobře vybavení človíčkové, kteří jsou pro každou společnou legraci.

Nevadily Vám tyto odpolední akce po škole, vždy jste se na ně těšili a vzájemně jsme se při nich „obohatili“. A já Vám za to všechno moc děkuji.

Skalečtí páťáci a jejich třídní H. D.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…