21.06. 2017

CYKLISTÉ „KOLAŘI“ Z 3. C

A jsme tu po roce znovu na kolách. Trasu do Čestic zná každý, ale Olešnice, Hoděčín a Lično byly pro mnohé velkou neznámou. Za příjemného slunečného počasí vyrazila naše „banda“ v počtu 19 kolařů objevovat tato ne tolik známá místa. Cílem byl sportovní areál Sokol Lično, kde jsme si odpočinuli a také dosytosti „vyřádili“. Cestou nechyběla zmrzlina, a tak návrat domů i po 30 kilometrech byl hodně veselý a hodně spokojený.

žáci 3. C, H. Dosedlová, tř. uč.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…