04.11. 2015

Čtení pomáhá

V pondělí 26. října 2015 se konalo další „Čtení pomáhá“. Tentokrát se do akce zapojilo dvacet šest dětí z druhého stupně.

Přes hodinu zkoušeli naši žáčkové najít odpovědi na otázky, které se týkaly literatury vhodné pro žáky ze šestých až devátých tříd. Stačí jedna špatná odpověď ze čtyř a vše je ztraceno…,

a tak občas dali hlavy dohromady, aby byl úspěch zaručen.

Letos byly některé otázky obzvlášť obtížné. Přesto se podařilo správně zodpovědět otázky z pětačtyřiceti knih.

A tak DĚTI „vydělaly“ 2.250 Kč, které věnovaly na nejrůznější účely – třeba na program Voda není samozřejmostí, Když jde o život, Klidné noci v azylovém domě, Zázračné křeslo, Když film pomáhá aj.

Děkujeme každému, kdo na akci přišel a ve svém volném čase přispěl na dobrou věc. Pochvala a jednička za aktivitu nikoho nemine.

A.S.

2026-2027: Seznam sešitů a pomůcek pro 2. stupeň

Dokument se soupisem sešitů a pomůcek žáků 2. stupně na…

Fotogalerie z vyřazení žáků 9. ročníku

Fotogalerii z vyřazení žáků 9. ročníku, které proběhlo ve čtvrtek…

Sportovní den druhého stupně ve znamení míčových her

Ve středu 24. června se již tradičně sešli žáci druhého…