10.04. 2017

Čtení a spaní s pohádkou

Letos čekala na děti z 1. C a 3. C opět „Andersenovská“ noc, ve které se četlo, hrálo, sportovalo a samozřejmě i spalo ve škole. Poprvé tu byli prvňáčci, kteří se snažili číst a kterým pomáhali již zdatní třeťáci. Následovalo opékání buřtů, znovu čtení a stezka odvahy, která tentokrát proběhla ve škole a mířila do sklepa školy.

Po náročné večeru si všichni dopřáli dobroty našich maminek v podobě bábovky, buchty a výborných rohlíčků. Moc nám chutnaly a moc za ně děkujeme.

Šup do spacáku a rychle spát, protože následující den byl pátek, a to byla ještě škola.

Dík patří paní Řezníčkové, která nám nachystala moc dobrou snídani i svačinu.

Tak zase za rok!

H.Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…