06.04. 2018

Čtení a spaní s pohádkou

Noc plná čtení, her, zábavy i odvahy – to byla letošní Noc s Andersenem. Byla věnována 65. výročí napsání pohádky J. Čapka Povídání o pejskovi a kočičce, a proto se objevily kromě této i jiné knihy o pejscích, kočkách, ale i další, které si děti vybraly samy.

Velké „chválení“ za čtení, povídání i hraní, to patří i maminkám, které se postaraly o spoustu dobrot pro nás. Sponzorský dar v podobě vynikající večeře pro 40 dětí pak připravila p. Kinská, které tímto děkujeme a moc si toho vážíme.

žáci 4. C + 2. C, H. Dosedlová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…