S dětmi jsme si ve školní družině uspořádaly další čtenářskou dílničku. Cílem dílniček je především vzbudit v dětech zájem o četbu knih. Dílničky probíhají většinou tím způsobem, že si děti vzájemně představují své oblíbené knížky a čtou krátké úryvky. Tentokrát přijala pozvání na besedu o knížkách paní Eva Francová. Nejprve dětem vylíčila osobní lásku ke knihám, kterou měla už od dětských let. Poté se svěřila, kolik knih dokáže přečíst za týden. Na ukázku přinesla spoustu krásných knížek a seznámila děti s různými žánry. Dále si připravila aktivitu s kartičkami, na kterých byly názvy pohádkových postav, přičemž děti měly přiřazovat k sobě večerníčkové dvojice. Bylo to příjemné a prospěšné odpoledne.
Vychovatelka ŠD
Eva Jelínková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…