Jarní prázdniny sice skončily, ale žáci 4.B se i tak měli na co těšit. Věděli, že je čeká velký turnaj ve hře Člověče, nezlob se! První den po prázdninách tak provázela radostná atmosféra a dobrá nálada. Všechny děti zvládly absolvovat hru až do konce a soutěž si užily.
Mgr. M. Šlajová a děti ze 4.B
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…