17.05. 2023

Cimbálová muzika Réva

Na začátku měsíce května se celá naše škola rozjásala za doprovodu jedinečné cimbálové muziky Réva, která se představila s tradičním i naprosto netradičním repertoárem. Děti si mohly zazpívat, zatančit, zatleskat, ale také se trochu bát - to když se na podiu objevil Jožin z bažinJ. Seznámily se s lidovým nástrojem- cimbálem a po celou dobu koncertu soutěžily o spoustu drobných cen. V průběhu koncertu děti vyslechly hned několik žánrů- jazz, rock, klasická i filmová hudba, lidové skladby, folk, country. Děti se dobře bavily, což bylo slyšet daleko za zdmi Rabštejna a zjistily, že cimbálová muzika není jen přežitkem minulých generací.

Za školu zapsala Lucie Ryšková

Více fotografií

Atletický čtyřboj staršího žactva - okresní kolo

Nejenže jsme se zúčastnili, ale my jsme i vyhráli. Ve…

Atletický čtyřboj mladšího žactva

Okresní kolo V letošním roce měla organizaci čtyřboje v mladší kategorii na…

Memoriál Václava Cífky 2023

… očima tříd Memoriál Václava Cífky 5.5.2023 – aneb  šesťákům…