Zatím jsme jen prvňáci, ale už přemýšlíme, čím bychom jednou chtěli být. A protože je ve třídě hodně děvčat, nejvíce zaznělo povolání kadeřnice. Proto si děvčata přinesla potřebné pomůcky a na kadeřnice si mohla zahrát. Zatímco dívky česaly, pletly copy, zdobily, chlapci se stali porotci a rozhodovali, který účes je nejpovedenější.
Bylo to těžké, protože účesy se povedly všem. Nakonec zvítězila Kája Dvořáčková.
Teď už se těšíme na další povolání, které si vyzkoušíme.
V. Tichá
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…