14.12. 2015

Čím budu?

Naše třída se účastnila už po deváté soutěže „Čím budu?“ pořádané v rámci projektu „Řemeslo má zlaté dno a čisté ruce.“ Soutěžili jsme v kategorii „Popiš, jak si představuješ, co budeš dělat, až budeš velký“ a „Postav stavbu ze stavebnice Merkur“. Každou kategorii hodnotili žáci, pedagogové a odborní pracovníci. V první kategorii získal cenu Jan Halbrštát za příspěvek „Florbalista“, Marek Novotný za „Hasiče“ a odborné pracovníky zaujala „Zvěrolékařka“ od Andrey Kubešové. V druhé kategorii se nejvíce líbila stavba s názvem „Prolézačka“ od Hany Švandrlíkové, „Tank“ od Ivety Miculyčové a odborníci ocenili „Letadlo“ od Jana Halbrštáta. Stavby ze stavebnice nás opravdu bavily, a i když jsme nedostali ocenění všichni, znovu se budeme těšit na další vyrábění.

Žáci 4. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…