V pátek 2. března se uskutečnilo okresní kolo Chemické olympiády kategorie D, tento rok zaměřené na kovy. Přestože tato soutěž patří mezi velmi náročné vědomostní soutěže, reprezentovali naši školu dva žáci 9. ročníků – Aneta Horčičková a Petr Štěrba. Oběma děkujeme za skvělou reprezentaci ve velmi obtížné konkurenci žáků gymnázií.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…