Že to zní neuvěřitelně? Díky hudebnímu nadání pana Zdeňka Hladíka jsme s dětmi procestovali téměř všechny kontinenty. Netradiční hudební nástroje a jejich příjemné tóny nás zavedly do Austrálie, Afriky i Asie. Děti měly možnost seznámit se např. se siterou, handpenem nebo woodpackrem a některé z uvedených nástrojů zkoušely i rozehrát. Zážitků za hudební hodinu jsme měli spoustu, a mohli tak na závěr mohutným potleskem poděkovat za vyladění naší mysli.
Za kolektiv 1. stupně zapsala
Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…