
Příjemné prostředí muzea nám nabídlo alespoň na chvilku se přenést do pravěké doby. Mohli jsme si vzít do rukou řadu nástrojů, nářadí a zbraní, zkusili jsme drtit obilí, tkát, rozdělávat oheň, obléknout se do keltského oblečení a také pracovní listy, které jsme si vyplnili podle svých znalostí.
Příjemné dopoledne jsme měli také díky ochotě a vstřícnosti zaměstnanců muzea, kterým děkujeme.
Dojmy dětí si můžete přečíst:
žáci 4.C, 4.B, 4.A
H. Dosedlová, H. Vávrová, N. Kovandová
Více fotografií najdete ve fotogalerii.
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…