Adventní náladu si žáci 2. A a 2. B jeli užít do skanzenu v Krňovicích. Ve vánočně vyzdobeném mlýnu a škole dětem paní průvodkyně vyprávěla o tradicích a zvycích našich předků. Každý si také vyrobil hvězdičku z foukaných skleněných korálků. Vánoční atmosféru ještě umocnil za okny padající sníh. Tato exkurze byla jednou z mnoha akcí v celoškolním projektu Český rok.
Magdalena Vladíková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…