Bylo, nebylo jedno peklo…
… a v tom pekle plno malých šikovných čertíků. A ti perfektně pod laskavým dohledem andělíčka Lucinky zvládli čertovský běhací diktát, poradili si se všemi slabikami i slovy. Procvičili geometrické tvary a počítání do 6. Také si zahráli, jako všichni správní čerti, karetní hru Já mám, kdo má…, při které se seznámili se symboly svátku sv. Mikuláše. Na závěr si zatančili veselý čertovský tanec. Čertí školičku si všichni náramně užili.
Šárka Špačková a prvňáci




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…