07.12. 2015

Čertovské zvonění ve družině.

Dnes už tomu není tak jako před několika lety. Tehdy chodíval Mikuláš, anděl a čerti pouze ve večerních hodinách a brodili se ve sněhu. V dnešní době chodí celý den. Dopoledne do školy, odpoledne do družiny a večer do našich domovů.

A jak to probíhalo u nás? Hodné děti se nemusely bát, zazpívaly písničku, přednesly básničku. Zlobilové se tak jistě netvářili. Sice také předvedli co znají, ale trochu strachu měli. Letos byli čerti hodní, nikoho ani do pytle nestrčili. Nebo se snad naše děti oproti loňsku polepšily?

Za statečnost byla pro všechny sladká odměna.

Na rozloučenou jsme Mikulášovi, andělovi a čertům zazpívali dvě vánoční koledy.

A.Linková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…