V pátek 4.12.2020 se to ve škole na Skále hemžilo čerty a anděly. Děti měly ten den čertovské učení a soutěžení, a tak se řada z nich za ně převlékla. Při soutěžích si ověřily svou mušku při hodu bramborou do čertovské pusy nebo rychlost a zručnost při obouvání čertího kopyta nebo namotávání čerta na špejli. Nakonec dorazil i Mikuláš s malou zdravou nadílkou.
Veiserová Dana
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…