10.12. 2014

Čertovské odpoledne ve družině

V pátek 5. 12. naši družinu již tradičně navštívil Mikuláš, anděl a 4 čerti. Některé děti se těšily více, některé méně. Čerti ze své Knihy hříchů přečetli děti, které mají nějaké ty prohřešky. Tyto děti zazpívaly písničky a slíbily, že se polepší. Pak čerti přečetli i seznam hodných dětí. Všichni jsme si společně ještě zazpívali a pochutnali si na bonboncích od anděla.

Děti se na toto odpoledne pilně připravovaly a již několik dní předem vyráběly, aby se čertům u nás ve družině líbilo a za rok přišli zas.

Jestliže se chcete podívat, jak šikovné děti při vyrábění byly, navštivte stránky naší školy, kde je vše nafoceno.

Jitka Bezdíčková ŠD Erbenova

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…