Dne 1. 12. se na druhém stupni odehrál "Mikuláš", který nejen šesťákům nahnal hrůzu. Deváťáci se tento den vydali v maskách do tříd, kde čerti pohrozili zlobivým dětem a andělé odměnili ostatní hodné děti. Každá třída byla navštívena, a každý žák byl odměněn. Žáci byli odměněni sladkými balíčky os Klubu rodičů, a ani na deváťáky se nezapomnělo.
9.A - P. Ječný




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…