V pátek 1.12. jsme se jako deváťáci vydali na Čertovské dovádění na 1. stupeň Komenského ZŠ Gutha Jarkovského a do školní družiny v Kostelci nad Orlicí. Ve všech třídách se našlo pár hříšníků, kteří našemu Mikulášovi slíbili, že se do příštího roku polepší, celá třída nám ke konci zazpívala písničku, a od našich Andílků dostali nadílku v podobě bonbónových kornoutů od Klubu rodičů.
Od paní zástupkyně Tiché jsme dostali pozitivní ohlas, že naší partě se Čertovské dovádění povedlo.
Napsala Eliška Dostálová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…