V pátek 1. 12. jsme zažili školu zase jinak. Ráno bylo sice trošku strachu, ale návštěvu čertů, andílků a Mikuláše jsme zvládli a konečně jsme se mohli v klidu pustit do čertovských úkolů a her. Děti plnily nejrůznější pekelné úkoly a musím říct, že jako čertíkům ze dvou různých pekel, jim šla spolupráce perfektně.
Jelikož v neděli zapálíme první adventní svíčku, trošku netradičně jsme si v čertovském udělali i my krásné připomenutí této doby.
Monika Kovaříčková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…