Ve čtvrtek 3. prosince se to v naší třídě hemžilo malými čertíky a čerticemi. V čertovských kostýmech a s úsměvy pod rouškami jsme se sešli, abychom procvičili, co jsme se již ve škole, ale i doma při distanční výuce, naučili. Počítali jsme zapeklité příklady a v ďábelsky náročných listech zvládli záludnosti jazyka českého. Na závěr povedeného dopoledne jsme nakreslili své čertí autoportréty.
Šárka Špačková a druháci
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…