Venku se čerti žení. Malovat čerta na zeď. Šijí s ním všichni čerti. Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění. Tato a další rčení nás uvedla do letošní čertovské školy. Po úvodním namáhání našich hlaviček, co vlastně jednotlivá rčení znamenají, jsme se pustili do řešení pekelných úloh z českého jazyka a matematiky. Hravě jsme je zvládli. Na závěr pohádkového dopoledne jsme si z barevného papíru vytvořili svou čertí podobiznu. Nevšední učení jsme si všichni moc užili.
Čertíci z 5. B a Šárka Špačková




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…