07.12. 2020

Čertování ve 4. A

Co je šeptem, to je ... Šijí s ním všichni …. Ano, s čerty jsme strávili celé čtvrteční dopoledne. Třídu jsme si vyzdobili, jak se patří, a adventní hádanka byla jak jinak než čertovská. Při češtině jsme si po čertovsku obohatili slovní zásobu, při matematice jsme počítali, kolik chlupů má na sobě takové čertisko. A že to byl úctyhodný výkon – dopočítat se čísla 22 072! A jelikož se venku opravdu ten den ženili všichni čerti, projektový den nám zakončila sněhová nadílka.

Lucie Felcmanová a čertíci ze 4. A

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…