V pátek 5. prosince jsme měli ve školní družině na Skále vzácnou návštěvu. Přišli nás navštívit čerti, Mikuláš a anděl. Mikuláš z knihy hříchů vyčetl hříšníky, kteří se poté vykoupili písničkou nebo básničkou. Kdo to sám nedokázal, my ostatní jsme mu pomohli. Nakonec děti dostaly od anděla nadílku. Při loučení slíbili, že se polepší. Pro nás všechny to byl příjemný zážitek.
Eva Langrová, vychovatelka ŠD
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…