16.01. 2017

Čertí školička v 1. B

Učení trochu jinak

V pátek 2. prosince se to u nás ve třídě 1. B hemžilo samými malými čertíky. Odložili jsme své slabikáře a písanky a vše, co jsme se doposud naučili, jsme si zopakovali trochu jinak. Řešili jsme pekelné matematické řetězce, napravovali čertovské omyly a na závěr jsme si jednoho čertíka, spolu s jeho věrnými druhy (Mikulášem a andělem), vyrobili z papíru. Každý z nás obdržel čertovské vysvědčení. Čertí školička se nám všem moc líbila.

Žáci 1. B, Š. Špačková

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…