Učení trochu jinak
V pátek 2. prosince se to u nás ve třídě 1. B hemžilo samými malými čertíky. Odložili jsme své slabikáře a písanky a vše, co jsme se doposud naučili, jsme si zopakovali trochu jinak. Řešili jsme pekelné matematické řetězce, napravovali čertovské omyly a na závěr jsme si jednoho čertíka, spolu s jeho věrnými druhy (Mikulášem a andělem), vyrobili z papíru. Každý z nás obdržel čertovské vysvědčení. Čertí školička se nám všem moc líbila.
Žáci 1. B, Š. Špačková
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…