03.01. 2020

Čertí školička v 1. B

Učení trochu jinak

V pátek 6. prosince nezasedli do školních lavic v 1. B malí školáci, ale roztomilí čertíci. Napětí v dětských očích vystřídal úsměv při nahlédnutí do pekla v nádherné pohádce S čerty nejsou žerty. Poté jsme si povídali o špatných a dobrých vlastnostech lidí. Také jsme vyluštili jména dětí ukrytá v pytlích na tabuli. Ve skupinkách jsme dokreslovali čertovský kožíšek nebo psali slova do Luciferova rohu. Počítali jsme ďábelské řetězce a naplnili pytle příklady. Dopoledne uteklo jako voda a my procvičili vše, co už umíme. Budeme se těšit na další tematický den.

Šárka Špačková a čertíci z 1. B

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…