14.12. 2015

Čertí školička v 1.A a 1.B

V pátek 4.12. bylo ve školních chodbách cítit napětí. „Přijde Mikuláš s anděly a čerty? Dostaneme nějakou nadílku?“ Všechny děti byly plné očekávání. V 1. třídách jsme si zpestřili čekání plněním čertích úkolů. Četli jsme slova napsaná na čertovi a Mikuláši, psali slabiky a slova na čertí roh, počítali jsme polena pod kotlem, popletené příklady, vybarvovali čertí početní omalovánku, vystřihovali postavičky čerta, Mikuláše a andílka. Během práce nás samozřejmě navštívil očekávaný Mikuláš se svým doprovodem a donesl bohatou nadílku. Děti se s ním rozloučily básničkou, kterou jsme se pro tuto příležitost naučili.

B.Kuncová , Z. Tomšová

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…