10.12. 2012

Čerti se v pekle pečou?

Všichni se vždy bojíme, ale zároveň se i moc těšíme na den, kdy mají přijít čerti a Mikuláš. A abychom si to čekání zpříjemnili, využili jsme nabídku DDM a došli jsme si tam každý upéct svého čertíka z kynutého těsta. Paní Drahuška Pavlasová nám připravila těsto, takže jsme se hned pustili do práce. Bylo to bezva, čerti se povedli, jen jsme byli všichni celí bílí od mouky. Paní Pavlasová nám čertíky upekla a tu naší voňavou práci krásně zabalila.

A teď už se těšíme na zítra.

V.Tichá

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…