13.12. 2020

Čerti nikdy nespí

,,Bylo, nebylo, jedno peklo!“ Ano 10.12. se třída 1.B proměnila v peklo. Sešli se tu čerti hodní, zlobiví, legrační, vtipálci a všichni společně jsme se přivítali a představili. V čertovské škole jsme si předvedli jak se čerti válí, jak si povídají, jak si hrají a jak jsou líní. Plnili jsme pekelně těžké čertovské úkoly: skládali puzzle, luštili křížovky, malovali jsme poslepu a namotávali čertí mls. Na závěr dopoledne jsme obuli čertovo kopyto, hádali ,,koho odnesl čert“ a jednoho krásného čerta si i vyrobili. Celé dopoledne se nám moc líbilo a těšíme se na další.

1.B a Jana Havlová

Více fotografií

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…