12.12. 2014

Čerti na Skále

V pátek jsme byli všichni velice nedočkaví. Věděli jsme, že k nám přijdou čerti. Navíc jsme hned první hodinu museli ve sklepě najít dopis z pekla. Jak jsme zjistili pod plamenem svíčky, psal nám ho sám pán pekel Lucifer. Napsal nám, kde hledat úkoly. Každé družstvo si je muselo najít samo. Nejvíce se nám líbil úkol od pekelné babičky. Ten nám dal opravdu zabrat. Pak už jsme slyšeli zvonek a řetězy. Bylo jasné, že se blíží čert s Mikulášem. Tenhle den jsme si báječně užili.

Žáci 3.C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…