Pro měsíc květen jsem do celoročního projektu vybrala luční květiny a léčivé byliny.
Připravila jsem na toto téma kvízy a křížovky. Podle obrázků děti ve skupinách poznávaly květiny a léčivky. Povídali jsme si o léčivých bylinách a děti vyjmenovaly, jaké byliny sbírají a v čem nám mohou pomoci. Na procházce na louce jsme luční květiny pojmenovali a ve družině jsme si louku namalovali. Také jsme výtvarně ztvárnili léčivou bylinu a vybrali jsme si pampelišku.
Eva Langrová vychovatelka ŠD Skála
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…