Při vycházkách do okolí školy a také do zámeckého parku jsme pozorovali změny v přírodě a hlavně rozkvétající první jarní kytky. Díky tomu jsem toto téma zařadila do našeho projektu. S dětmi jsem si o jarních kytičkách vyprávěla, poznávali jsme je na obrázkách a v různých knížkách, které si děti přinesly ze svých domovů. Podle šablony jsme si kytičku barvami namalovali. Byly to moc povedené obrázky.
Eva Langrová vychovatelka ŠD Skála
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…