Poslední dubnový den se 1. A v kouzelné doupě plné čarodějů a čarodějnic.
Děti přišly v krásných kostýmech s klobouky, plášti i kouzelnickými hůlkami. Nechyběly ani pavouci a další strašidelné rekvizity.
Celé dopoledne se neslo v duchu zábavy, her a tvoření. Prvňáčci plnili čarodějnické úkoly, luštili zaklínadla a vymýšleli si ingredience na výrobu vlastního lektvaru.
Bylo to velmi fajn dopoledne J.
Tereza Zimová 1. A




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…