Naše třída se proměnila opět po roce v místo, kde se to hemží čarodějnicemi a čaroději. Ti se nebáli ochutnat věci nepoznané, hádat magická slůvka, řešit čarodějné matematické rébusy a podílet se na vytváření pěnivého lektvaru. Nezbývá, než si ve stejném duchu užít i Filipojakubskou noc.
Lucie Felcmanová




Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…