06.05. 2015

Čarodějnické hrátky ve družině.

Ve čtvrtek 30. dubna se opět, jako každý rok, ve družině vyrojili čarodějnice a čarodějové. Aby se nenudili, byly pro ně připraveny soutěže. Závodilo se v běhu s připoutanou nohou ke svému kamarádovi, ve slalomu s pingpongovým míčkem na lžíci, dále zdolávání překážkové dráhy s miskou plnou vody a samozřejmě k čarodějnicím patří koště, takže závod na košťatech.

Vyšlo nám hezké počasí, tak to bylo na naší zahradě super. Každý si odnášel čarodějnický diplom a sladkou odměnu.

„Čarodějnice a čarodějové – za rok nashledanou!“

A.Linková, ŠD Erbenova.

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…