04.05. 2015

Čarodějnické dopoledne

Ve čtvrtek se naše třída proměnila v setkání čarodějnic a čarodějů. Byli jsme plní očekávání, a proto jsme se hned pustili do práce. Nejdříve jsme plnili různé úkoly ve třídě. Pak jsme se přesunuli na zahradu, kde pro nás a ostatní třídy připravili velmi pěkný program žáci 4. C. Mohli jsme si vyzkoušet svou rychlost a obratnost. Dokonce jsme ochutnali kouzelný lektvar na krásu, chytrost nebo sílu. Pochutnali jsme si i na čarodějnických muffinách, které pro nás upekla Cecilka. Nakonec jsme si tajemnou stezkou došli pro pilotní průkaz čarodějnic a čarodějů. Den jsme si opravdu užili.

Žáci 3. C

Preventivní programy ve školním roce 2025/2026 ZŠ Gutha- Jarkovského

Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…

Školní výlet do Deštného 8. A

Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….

Loučení se školní družinou

Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…