V pátek 27.dubna přišly mnohé děti do školy v čarodějnickém kostýmu, aby si užily dopoledne plné aktivit spjatých s tímto tématem. Na školní zahradě žáci plnili na stanovištích různé úkoly. Skládali obrázky, počítali žáby, kočky, netopýry a myši, hledali ukrytá slova, zkoušeli podle obrázků z pohádek přiřadit jejich správný název a vyluštit tajenku, přemýšleli, z čeho se vaří lektvary... Vyzkoušeli i létací košťata a s chutí se pustili do soutěžního paralelního slalomu. A kdo vyhrál? Zase všichni J.
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…