Téměř všechny děti z 5.A využily možnost přijít 30.4.2015 do školy v čarodějnickém převleku. Sešlo se velké množství čarodějnic, čarodějů a i pár strašidel. Atmosféra ve třídě se změnila jako mávnutím kouzelného proutku a všechny čarodějnické úlohy šly dětem čarokrásně „od ruky“.
Mgr. M. Šlajová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…