Čáry, máry, čepice,
vozy, kola, slepice.
Kouzlím, kouzlím, čaruji,
čtu, počítám, maluji.
Kouzla a čáry probíhaly v pátek 29. 4. v I. B. Slétli se zde totiž čarodějové a čarodějnice, aby celé dopoledne plnili kouzelné úkoly. Počítali, psali a řešili zajímavé úlohy. Bylo to vydařené dopoledne.
Z.Tomšová
Na naší škole vnímáme prevenci jako důležitou součást každodenního života…
Osmáci trávili svůj školní výlet v Deštném v Orlických horách….
Na závěr školního roku jsme se ve školní družině Erbenova…